Często
zadawane
pytania

Tutaj znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów Rapid White. Jeśli jednak nie znaleźli

Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania, zachęcamy do kontaktu e-mailowego.

Pytania ogólne dotyczące produktów Rapid White
1. Kto może korzystać z produktów wybielających Rapid White?

Produkty Rapid White są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, które ukończyły 18 lat.

2. Kiedy nie zaleca się stosowania produktów Rapid White?

Nie zaleca się stosowania produktów Rapid White w następujących przypadkach: schorzenia dziąseł, zapalenie dziąseł, krwawienie z dziąseł, poważny ubytek dziąseł lub wrażliwe zęby, a także w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Podobnie jak w przypadku innych produktów, należy sprawdzić listę składników, aby uniknąć reakcji alergicznych.

3. Czy z produktów Rapid White mogą korzystać kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią?

Zalecamy, by w okresie ciąży i karmienia piersią nie stosować produktów Rapid White. Jeśli jednak w tym czasie chcą Państwo stosować nasze produkty, prosimy skonsultować się z lekarzem.

4. Czy przed zastosowaniem produktów Rapid White powinienem zasięgnąć opinii lekarza?

Jeśli mają Państwo zdrowe zęby i dziąsła, wizyta u lekarza przed zastosowaniem produktu Rapid White nie będzie konieczna. Zalecamy jednak udawać się na wizytę kontrolną do stomatologa co sześć miesięcy, by mieć pewność co do stanu swoich zębów i dziąseł.

5. Ile razy w ciągu roku można korzystać z Power Set wybielający Rapid White?

Zestaw wybielajacy Rapid White Bleaching Power Set mozna stosowac maksymalnie szesc razy w ciagu roku. Nalezy robic przynajmniej 4-tygodniowe przerwy w stosowaniu.

6. Czy stosowanie produktów Rapid White daje u każdej osoby takie same efekty?

Efekty są zależne od stopnia przebarwienia zębów. Na zębach o mocnych przebarwieniach efekt będzie widoczny szybciej niż na zębach, które już z natury są bardzo białe.

7. Jak długo efekt wybielenia utrzymuje się na zębach?

To, jak długo zęby zachowają wybielony odcień, zależy od tego, jak często mają kontakt z farbującymi używkami, takimi jak np. czerwone wino, papierosy, kawa czy herbata.

8. Jaki smak mają produkty Rapid White?

Produkty Rapid White mają świeży, miętowy smak.

9. Czy produkty Rapid White wybielają również koronki, mosty, wypełnienia i licówki?

Nie, produkty Rapid White wybielają wyłącznie naturalne zęby, nie wybielają zaś materiałów dentystycznych, takich jak koronki, mosty, wypełnienia czy licówki. Produkty dentystyczne nie ulegają uszkodzeniu.

10. Jak powinienem dbać o wybielone zęby?

O wybielone zęby najlepiej dbać, myjąc je dokładnie szczoteczką przynajmniej dwa razy w ciągu dnia. W usuwaniu pozostałości między zębami pomaga dodatkowo stosowanie nici dentystycznej. Poza tym dwa razy w ciągu roku należy udać się na wizytę kontrolną do dentysty i w razie potrzeby rozważyć profesjonalne czyszczenie zębów. Podczas takiego czyszczenia z zębów oraz przestrzeni międzyzębowych usuwany jest osad oraz kamień nazębny, co ochroni przed próchnicą i zapaleniem dziąseł.

11. Czy produkty Rapid White zawierają nadtlenek wodoru?

Nie, wszystkie produkty Rapid White zostały stworzone bez użycia nadtlenku wodoru.

12. Czy stosowanie produktów Rapid White może powodować skutki uboczne?

W przypadku prawidłowego stosowania produktów Rapid White na zdrowych zębach i dziąsłach nie stwierdzono występowania skutków ubocznych. Odczuwanie lekkiego mrowienia podczas użytkowania produktu nie jest powodem do niepokoju. W przypadku wystąpienia podrażnienia zębów należy natychmiast przerwać stosowanie produktu Rapid White – produkt należy zdjąć, a jamę ustną przepłukać dużą ilością wody.

13. Czy połknięcie pozostałości po produkcie Rapid White w trakcie lub po aplikacji jest szkodliwe?

W przypadku prawidłowego stosowania produktu połknięcie niewielkiej ilości Rapid White jest nieszkodliwe. Jeśli przez nieuwagę dojdzie do połknięcia większej ilości produktu, należy skontaktować się z lekarzem i pokazać mu opakowanie Rapid White (na którym jest umieszczona informacja o składzie produktu).

14. Czym Power Set wybielający Rapid White różni się od pasków wybielających Rapid White?

Power Set wybielający Rapid White, dla stworzenia którego inspirację stanowiły techniki wybielania stosowane w gabinetach stomatologicznych, jest dokładnym i skutecznym sposobem wybielania zębów nawet o siedem odcienie w ciągu 7-dniowej kuracji. Power Set wybielający Rapid White stosuje się przez 10 minut, dwa razy dziennie. Paski wybielające stanowią natomiast szybszą alternatywę – są łatwe w stosowaniu i wymagają użycia mniejszej liczby elementów. Pierwszy efekt bielszych zębów jest zauważalny już po cztery dniach. Paski należy nakładać na zęby dwa razy dziennie – po około 5–7 minutach paski rozpuszczą się same.

Pytania dotyczące Bleaching Power Set Rapid White
1. Czy skuteczność Power Set wybielający Rapid White została potwierdzona?

Proces wybielania zębów rozpoczyna się w momencie wymieszania akceleratora z żelem wybielającym. Ta metoda wybielania zębów została opatentowana i jest wykorzystywana bez użycia nadtlenku wodoru. Jej skuteczność została potwierdzona klinicznie.

2. Który składnik odpowiada za wybielenie zębów?

Power Set wybielający Rapid White nie zawiera w składzie nadtlenku wodoru. W chwili połączenia akceleratora z żelem wybielającym dochodzi do powstania dwutlenku chloru (chlor i tlen). Ten wchodzi w reakcję z przebarwieniami i utlenia je. W konsekwencji przebarwienia ulegają rozpuszczeniu, a kolor zębów staje się bielszy.

3. Co stanie się w sytuacji, gdy zapomnę zastosować dawki Rapid White?

Można przerwać stosowanie Power Set wybielający Rapid White (na przykład na weekend). Dla uzyskania optymalnego efektu zalecamy użyć wszystkich 14 dawek (po dwie dziennie) w krótkim odstępie czasu.

4. Co stanie się, gdy omyłkowo połknę akcelerator lub żel wybielający Rapid White?

Power Set wybielający Rapid White jest całkowicie bezpieczny w przypadku stosowania go dokładnie zgodnie z instrukcją użytkowania. Połknięcie niewielkiej ilości obu płynnych produktów nie stanowi zagrożenia pod warunkiem, że ilość ta nie przekracza zalecanej dawki stosowania. W przypadku połknięcia większej ilości niż zalecana dawka użycia należy skontaktować się z lekarzem.

5. Ile czasu powinno upłynąć pomiędzy użyciem pierwszej i drugiej dawki Power Set wybielający Rapid White w ciągu dnia?

Akcelerator i żel wybielający należy nanosić na zęby dwa razy dziennie po ich umyciu. Pomiędzy pierwszym a drugim użyciem w ciągu dnia powinny upłynąć przynajmniej cztery godziny. Zalecamy stosować Power Set wybielający Rapid White rano i wieczorem, zaraz po zwykłym umyciu zębów.

6. Jak szybko zauważę efekty?

Widoczny efekt wybielonych zębów nawet o siedem odcienie widać najpóźniej po siedmiu dniach w przypadku stosowania Power Set wybielający Rapid White zgodnie z zalecaną dawką (dwa razy dziennie przez okres siedmiu dni). Efekt może być różny w zależności od wcześniejszego stopnia przebarwienia zębów.

Pytania dotyczące pasków wybielających Rapid White
1. Czy skuteczność pasków wybielających Rapid White została potwierdzona?

Proces wybielania zębów rozpoczyna się w momencie wymieszania akceleratora z paskami wybielającymi. Ta metoda wybielania zębów została opatentowana i jest wykorzystywana bez użycia nadtlenku wodoru. Jej skuteczność została potwierdzona klinicznie.

2. Który składnik odpowiada za wybielenie zębów?

Ekspresowe paski wybielające Rapid White nie zawierają w składzie nadtlenku wodoru. W chwili połączenia akceleratora z paskiem wybielającym dochodzi do powstania dwutlenku chloru (chlor i tlen). Ten wchodzi w reakcję z przebarwieniami i utlenia je. W konsekwencji przebarwienia ulegają rozpuszczeniu, a kolor zębów staje się bielszy.

3. Co stanie się w sytuacji, gdy zapomnę zastosować dawki Rapid White?

Można przerwać stosowanie pasków wybielających Rapid White (na przykład na weekend). Dla uzyskania optymalnego efektu zalecamy użyć wszystkich 14 dawek (po dwie dziennie) w krótkim odstępie czasu.

4. Co stanie się, gdy omyłkowo połknę fragment akceleratora lub paska wybielającego?

Paski wybielające Rapid White są całkowicie bezpieczne, jeśli są stosowane dokładnie według instrukcji użytkowania zawartej na opakowaniu. Połknięcie niewielkiej ilości nie stanowi zagrożenia pod warunkiem, że ilość ta nie przekracza zalecanej dawki stosowania. Paski rozpuszczą się same po około 5–7 minutach. Jeżeli mimo to pojawią się objawy złego samopoczucia, należy skontaktować się z lekarzem.

5. Ile czasu powinno upłynąć pomiędzy użyciem pierwszej i drugiej dawki pasków wybielających Rapid White w ciągu dnia?

Akcelerator i dwa paski wybielające należy nanosić na zęby dwa razy dziennie po ich umyciu. Pomiędzy pierwszym a drugim użyciem w ciągu dnia powinny upłynąć przynajmniej cztery godziny. Zalecamy nakładać paski wybielające Rapid White rano i wieczorem, zaraz po zwykłym umyciu zębów.

6. Jak szybko zauważę efekty?

Widoczny efekt wybielonych zębów widać już po czerty di w przypadku stosowania pasków wybielających zgodnie z zalecaną dawką (dwa razy dziennie przez okres siedmiu dni). Efekt może być różny w zależności od wcześniejszego stopnia przebarwienia zębów.

Pytania dotyczące pasty do zębów Rapid White Anti Color
1. Czym wyróżnia się pasta do zębów Rapid White Anti Color?

Pasta do zębów Rapid White Anti Color została opracowana specjalnie z myślą o usuwaniu przebarwień wywoływanych przez spożycie pokarmów i napojów. Skutecznie usuwa przebarwienia powstające na powierzchni zębów wskutek picia kawy, herbaty oraz wina czy palenia tytoniu.

2. Na czym dokładnie polega działanie pasty do zębów Rapid White Anti Color?

Opatentowana technologia PVP, pokrywająca powierzchnię zębów niczym powłoka ochronna, przeciwdziała odkładaniu się zanieczyszczeń na zębach. Taki efekt można osiągnąć dzięki temu, że wspomniana powłoka ochronna zapobiega osadzaniu się cząstek na powierzchni zębów (tzw. efekt hydrofobowy).

3. Czym dokładnie jest technologia PVP?

Substancją osadzającą się na zębach niczym powłoka, zapobiegającą odkładaniu się zanieczyszczeń i odpowiadającą za tak zwany efekt hydrofobowy: dzięki tej technologii nic nie przylega do powierzchni zębów.

4. Kto może korzystać z tej pasty do zębów?

Pasta do zębów Rapid White Anti Color jest nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 7 lat. Pasta jest przeznaczona dla starszych dzieci i osób dorosłych.

5. Jak stosować tę pastę do zębów?

Myj zęby pastą Anti Color przez przynajmniej dwie minuty, najlepiej po każdym posiłku lub przynajmniej dwa razy dziennie, ewentualnie zgodnie z zaleceniem lekarza lub dentysty.

Chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące marki Rapid White oraz naszych produktów.

Będziemy również bardzo wdzięczni za Państwa spostrzeżenia i słowa konstruktywnej krytyki.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail: rapidwhite@onemulti.pl

Potrzebujemy tylko twojego adresu e-mail, aby odpowiedzieć na twoją prośbę. Twoje dane będą wykorzystane tylko do odpowiedzi na twoją wiadomość, a następnie zostaną usunięte. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.